process

... spracováva sa ...

nech sa páči, prejdite prosím na našu novú stránku tndesign.sk !!!

Kto sme ?

Sme mladá kreatívna skupina, ktorá pre svojich klientov rieši všetky vizuálne požiadavky. Vytvárame moderný design, dávame novú tvár firemnej identite a snažíme sa budovať silné značky z firiem, ktoré nám dôverujú. Cieľom je dosiahnuť súlad medzi predstavou klienta a našim videním. Táto vzácna rovnováha podporuje prirodzený vývoj pôvodnej obchodnej myšlienky a zároveň prináša dostatok priestoru pre vizuálnu variabilitu a nové trendy.

K riešeniam pristupujeme efektívne. Zameranie na cieľ je prvoradé a podlieha mu kompletná logistika od prvého jednania až po výslednú realizáciu. Spolupracujeme s poprednými výrobcami, ktorý nám zaručujú použitie najnovších technológií a materiálov. Nekupujeme stroje, technológie a ani výrobnú techniku. Vieme, že sa môžeme spoľahnúť, že to za nás robia naši partneri. Výsledok stojí za to.

Ako to u nás funguje ?

Myšlienka

Základný stavebný kameň každej reklamy, vizualizácie či prezentácie . Myšlienka, nápad, emócia... to všetko je na začiatku procesu, ktorého cieľom je zhmotniť abstrakciu do reality.

Kreatíva

Myšlienka potrebuje svoju formu, aby sa dokázla prezentovať. Kreatíva má za úlohu nájsť tú správnu formu, ktorá bude pútavo a efektívne komunikovať jej poslanie.

Realizácia

Keď už je všetko vymyslené a nakreslené, prichádza na rad výroba, montáž, alebo aplikácia. Záverečný krok, od ktorého závisí úspech pôvodnej myšlienky.

Zaujali sme Vás ?

ZASTAVTE SA NA KÁVIČKU

Spolu už niečo určite vymyslíme ;)